maj 2021

with Brak komentarzy

Przytulny, drewniany domek na pięknej działce. Na działce znajdują się jeszcze 2 domki, ale z zachowaniem prywatności nie ma problemu. Super plac zabaw dla dzieci. Domek wygodny, wokół zieleń, cisza, ptaki śpiewają. Z Kopalina jest piękne, spacerowe dojście do plaży.

maj 2021

with Brak komentarzy

Domek w Kopalinie jest przestronny, czysty, bardzo dobrze wyposażony. Położony w doskonałej lokalizacji. Ma ogromny taras, na którym można zjeść posiłki i odpocząć. Przepiękna okolica, cicho i spokojnie. Dojście do morza rewelacyjne, ścieżką (dla pieszych i rowerzystów) przez przepiękny las. … Czytaj więcej

wrzesień 2018

with Brak komentarzy

With 4 persons we had a lovely time! The house is in a village sorrounded by nature. The fireplace was a highlight!

luty 2019

with Brak komentarzy

Świetne miejsce na rodzinny wypad. Plaża malownicza z bielusieńkim piaskiem. Domek – bardzo wygodny.

styczeń 2018

with Brak komentarzy

Wir hatten eine großartige Zeit in dem Ferienhaus und haben uns sehr wohlgefühlt. Das Haus ist gemütlich eingerichtet, der Kamin ist ein Traum, wie der gesamte Wohnbereich im Herz des Hauses.

sierpień 2018

with Brak komentarzy

Bardzo przyjemne miejsce, ładnie urządzone i w spokojnej okolicy. Gospodarz był cierpliwy i pomógł nam w każdej sytuacji. Polecamy!

luty 2019

with Brak komentarzy

Świetne miejsce na rodzinny wypad. Kopalino jest kameralną miejscowością, bez bloków i niemal bez hoteli co sprawia, że jest się bliżej przyrody.

październik 2020

with Brak komentarzy

We had a great stay in this beautiful, remote cottage. The fireplace is a highlight and the kitchen offers everything you need for a cozy home-made meal.

wrzesień 2020

with Brak komentarzy

Bardzo fajne miejsce, mimo 3 domków na terenie, każdy ma swoją prywatność, to coś o co trudno w okolicy. Wszystko zgodne z opisem, świetny kontakt z gospodarzem. Bardzo gorąco polecam 🙂

1 2
Call Now Button